למידע חייגו *9261

תמ"א 38 נתניה

התחדשות עירונית מתאפשרת גם בעיר נתניה אז למה לא לבצע אותה? אין סיבה שלא. תוכנית תמ"א 38 מאפשרת לכל מי שמתגורר בבניין אשר הוקם לפני שנות ה- 80 לחזק את היסודות שלו ועל הדרך לזכות בבניין חזק ויציב, אך גם בבניין משודרג – הן מבחינת הגודל והן מבחינת הנראות (הכל בכפוף לאישור הוועדה המקומית). ככל ותוכנית המתאר יוצאת לדרך בשנים אלו, כך עתידים בעלי הדירות לשפר באופן משמעותי את איכות חייהם ואת מצבם הכלכלי.

אנו עדים בשנים האחרות למספר לא מבוטל של פרויקטים אשר יצאו לדרך בעיר נתניה ועל כן כדאי שתבדקו גם אתם האם מגיעה לכם הזכות להוציא אל הפועל את תוכנית המתאר בבניין בו אתם מתגוררים או בבניין בו אתם מחזיקים בזכויות על נכס.

מדוע נכון לבצע את תוכנית תמ"א

\הסיבה המרכזית בשלה נכון לבצע את התוכנית היא בטיחות – ככל ותתגוררו בנכס עמיד ויציב, כך תצליחו להגן על החיים שלכם ועל החיים של היקרים לכם במעמד של רעידת אדמה אך לא זאת בלבד. תוכנית המתאר בעיר נתניה מאפשרת לכם לשפר באופן דרמטי את איכות חייכם ולשפר את מעמדכם הכלכלי.

עוד בזמן בו הוחלט להוציא אל הדרך את התוכנית, החליטו כי נכון יהיה להקל על הקבלנים במתן אישורי הבנייה לצד מתן זכויות בנייה שיעמדו לזכותם ומנגד ימנעו מהדיירים לשלם עבור הפרויקט ובמילים אחרות, יצרו סיטואציה של win win לקבלנים ולדיירים וכל זאת על מנת שישתלם לכולם להוציא אל הפועל את התוכנית וכך היה.

במה זוכים הדיירים אתם שואלים: שדרוג משמעותי של תשתית הבניין, שדרוג נראות הבניין לרבות הלובי, השבחת הנכס באופן דרמטי, הוספה של חדרי ביטחון לכל דירה, הוספה של מרפסת , הוספת מעליות, חניות ועוד – בהתאמה מושלמת לאישור הוועדה המקומית של העיר וכל זאת כאמור ללא השקעה כספית מצד הדיירים / המחזיקים בנכס כחוק.

מה קורה בעיר נתניה

בעיר נתניה ימשיכו פרויקטים של תמא 38 להתממש (גם אם התוכנית תפוג). אז כן, ישנם לחשים כי תוכניות התמ"א עתידות להסתיים אך לבטח לא בזמן קרוב וכך או אחרת, תוכנית המתאר המקומית של העיר נתניה ממשיכה בכל הכוח אז למה שלא תבדקו גם אתם את הזכויות העומדות לרשותכם ותשפרו לעצמכם את החיים באופן משמעותי.

התוכנית שהוקמה אי שם בשנות ה80 על ידי ממשלת ישראל ובאמצעות משרד הפנים ממשיכה לעשות גלים ולגרום לבניינים רבים לעבור את החיזוק הנדרש על פי התקנים וליהנות מהשבחה משמעותית של הנכס. כדי לבדוק האם גם אתם זכאים לביצוע תמ"א 38, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ונציגי החברה ישמח להעניק לכם מידע משמעותי ונקודתי באשר להמשך הדרך ומימוש תוכנית התמא באזורכם.

צרו קשר

צרו קשר

גד מנלה 1, נתניה 42504 ת.ד 8618
9261*
פקס: 09-8855994
טלפון: 09-8855990
מייל: info@ybnir.co.il
הצהרת נגישות