למידע חייגו *9261

רכשתם דירה מקבלן? כך תהפכו אותה לדירת חלומותיכם

דירות קבלן הן הגדרה כוללת לכל סוגי דירות המגורים החדשות המשווקות על ידי קבלנים ויזמי נדל"ן ברחבי הארץ. דירות אלו מגיעות בסטנדרט אחיד בהתאם למפרט המוצע על ידי הקבלן ובהתאם לשדרוגים כאלו ואחרים המתאפשרים לכם על ידי הקבלן בתוספת תשלום. אם גם אתם רוצים להפוך דירה מקבלן לדירת יוקרה מעוצבת, זה הזמן לדעת הכול על שירותי עיצוב ותכנון דירת קבלן.

עיצוב ותכנון פנים לדירות קבלן – מה חשוב לדעת?

עיצוב פנים לדירות קבלן הוא שירות המאפשר לכם לשדרג את דירת המגורים אותה רכשתם מהקבלן ולהפוך אותה לדירת יוקרה מעוצבת ומוקפדת. שירות זה מיועד לדירות מגורים בכל סדר גודל, כאשר עיצוב דירת קבלן הוא תהליך המיושם מיידי לאחר מסירת המפתח על ידי הקבלן וזאת על מנת לאפשר לכם להיכנס מלכתחילה לסביבת מגורים חדשה ומעוצבת בהתאמה אישית לכל צרכי המגורים הנחוצים לכם. במסגרת השירות ניתן לתכנן את עיצוב הפנים לכל חלל מגורים בשטח הדירה, לרבות, תכנון מטבחים, תכנון חדרי אירוח מרכזיים (סלונים), תכנון יחידות הורים וחדרי שינה, תכנון חדרי רחצה ושירותים, תכנון עיצובי למרפסות ועוד.

האם מדובר בשינוי אדריכלי של דירת המגורים?

תהליכי עיצוב ותכנון פנים לדירות קבלן מיושמים בהתאמה מלאה לצרכי המחייה והמגורים של הלקוח ולכן במקרים מסוימים התהליך מלווה בפעולות המחייבות שינוי אדריכלי כזה או אחר. ברוב המקרים, מדובר בשינוי אדריכלי מינורי כגון: הרחבת חלל מסוים על חשבון חלל מגורים אחר.

אם כך, במה מתקדמים תהליכי עיצוב פנים של דירת קבלן?

עיצוב דירת קבלן על ידי מעצבת פנים מובילה בתחומה הוא תהליך המתמקד בין היתר בעיצוב סביבת המגורים תוך ביצוע אי- אילו התאמות עיצוביות של אלמנטים דירתיים אשר אינם נכללים בסטנדרט אשר הוצע לכם על ידי הקבלן במסגרת המפרט הטכני של הדירה. התאמות אלו כוללות בין היתר: שינוי אריחי חיפוי קירות ומשטחי ריצוף, עיצוב מחדש של סביבת המטבח וחדרי הרחצה, התאמת דלתות פנים חדשות לעיצוב המועדף עליכם, וכמובן, עיצוב פנים לכל אחד מחלקי הדירה בהתאם לייעודה תוך התאמות ספציפיות של אבזור הדירה באמצעות מערכות ריהוט וכדומה.

עיצוב פנים של דירות קבלן חדשות – כיצד תוכלו לחסוך בעלויות?

במידה וגם אתם רכשתם דירה על הנייר מהקבלן במסגרת תהליך בו אתם רוכשים את הדירה עוד לפני בנייתה ו/או במהלך עבודות הבנייה, תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים תוך וויתור מראש על כל המפרט הטכני המוצע לכם בשטח הדירה (ריצוף, אריחים, מטבח, דלתות פנים וכו). במקרים אלו, תוכלו להתחיל בביצוע עבודות של עיצוב פנים בשלבי הגמר האחרונים של הדירה ובכך להוזיל את העלויות. למידע נוסף בנושא לחצו כאן

צרו קשר

צרו קשר

גד מנלה 1, נתניה 42504 ת.ד 8618
9261*
פקס: 09-8855994
טלפון: 09-8855990
מייל: info@ybnir.co.il
הצהרת נגישות