למידע חייגו *9261

רכישת דירה מקבלן – כל השלבים, כל היתרונות, כל מה שצריך לדעת!

אם אתם עומדים בפני קניית דירה מקבלן, אתם עומדים בפני אחת ההוצאות הכלכליות המשמעותיות ביותר בחיים שלכם. מעבר לכך, זו התרגשות גדולה, ההתרגשות שאוטוטו יהיה לכם בית משלכם בו תוכלו לחיות כמשפחה, בית שיהיה העוגן שלכם ושל שאר אנשי הבית לשנים ארוכות. בבואכם לקנות בית, עומדות בפניכם שתי אפשרויות – האם לקנות בית מיד שנייה או קניית דירה חדשה מקבלן. האפשרות האחרונה היא העדיפה כמובן אם אתם יכולים להרשות לעצמכם, והנה כמה יתרונות שאתם חייבים להכיר, יתרונות של רכישת דירה חדשה מקבלן על פני ישנה.

יתרונות

רכישת דירה מקבלן היא קניית דירה בתולית, כזו שאנו יודעים שלא גרו בה לפני שאין סיבה שנגלה הפתעות שלא ידענו עליהן. דירה חדשה אומנם מצריכה התקנת נקודת חשמל ותקשורת כמו גם דברים רבים אחרים ואלו לא מגיעים מוכנים כמו בדירה יד שנייה, אך כאן גם היתרון הנוסף. אתם יכולים להחליט איפה אתם רוצים את הנקודות הללו וכמה. אתם יכולים לתכנן את הבית, את העיצוב שלו ואת החלוקה של החדרים בו. אתם יכולים להיות מעורבים מא' ועד ת', אתם יכולים לשבת עם הקבלן ולהגיד לו מה חשוב לכם ומה פחות. כל אלו לא יהיו בדירה מיד שנייה מכיוון שזו כבר דירה מוכנה. AS IS

שלבי הרכישה

הנה השלבים שנוגעים לרכישת הדירה מהקבלן שאתם חייבים לעבור. קודם כל, אתם צריכים לברר את הפרטים הראשונים, מהו הפרוייקט בכלל, האם יש הדמייה שלו, מי הוא היזם וכל מידע אחר. לאחר מכן אתם צריכים לברר על הסביבה, מה עומד להיות בה, מה מתוכנן בה, האם מתוכננים בה מוסדות לימוד שמתאימים לכם או שכבר יש כאלו, האם מתוכננים בה גנים ציבוריים, תחנות אוטובוס, אתרי בנייה או כל דבר אחר… לאחר מכן אתם צריכים לבדוק בעלות על הקרקע וכמובן את היזם ומי בונה את הפרוייקט. אתם צריכים לברר שיש את כל ההיתרים מהן העלויות ומה הן כוללות. לאחר שיש לכם את כל המידע אתם צריכים לברר לגבי משכנתא ובסופו של דבר לערוך את החוזה עם ליווי וייצוג משפטי.

תכנון הוצאות חכם

יש טעות שרבים מהרוכשים עושים, טעות שנוגעת לתקציב שלהם לבניית הבית. הם מחשיבים רק את הבנייה עצמה ולא את כל מה שמסביב, אך חשוב לקחת בחשבון דברים כמו מס שבח, כמו הוצאות משפטיות, כמו ריהוט ודברים רבים אחרים. תכנון ההוצאות צריך להיות מוקפד וכך גם הגיוס של הכסף.

רכישת דירה חדשה מקבלן היא התרגשות גדולה אך היא מצריכה לא מעט עבודה מקדימה ותשומת לב יתירה לכל פרט ופרט. חשוב לתכנן כל צעד ולעשות את הדברים בצורה נכונה וליהנות בסופו של דבר מהדירה החדשה.

ראה גם: פנטהאוז למכירה

צרו קשר

צרו קשר

גד מנלה 1, נתניה 42504 ת.ד 8618
9261*
פקס: 09-8855994
טלפון: 09-8855990
מייל: info@ybnir.co.il
הצהרת נגישות