למידע חייגו *9261

קבלן בנייה

י.ב. ניר הינה קבלן בנייה בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה. החברה בנתה לאורך השנים לא רק מוניטין מעולה, אלא גם מאות אלפי מ"ר בעשרות אלפי יחידות דיור בפריסה ארצית רחבה.

אנו קבלן רשום בהתאחדות הקבלנים והבונים בישראל, בעלי סיווג ג5 מטעם רשם הקבלנים במשרד השיכון. הדרגה הגבוהה ביותר לפי תקנות רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות (סיווג קבלנים רשומים), התשמ"ח-1988. סיווג אשר מאפשר לחברת י.ב. ניר לבצע פרויקטים בהיקפים כספיים ומקצועיים בלתי מוגבלים.

קבלן בנייה עם חברה יזמית

י.ב. ניר הינה חלק מקבוצת חברות, המונה גם חברה יזמית של מבני איכות למגורים, וחברת עגורנים המספקת ציוד הנדסי ושירות לחברות הבנייה המובילות בישראל.

שילוב זרועות זה, של חברת ביצוע מכאן וחברה יזמית מכאן, מעניק לחברת י.ב. ניר תפיסת עבודה מרחבית. גם כאשר החברה מתקשרת עם יזמים חיצוניים כקבלן ביצוע, סט הפתרונות ההנדסיים והביצועיים כולל מגוון "שירותים מקדימים". לדוגמה, ליווי התכנון האדריכלי וההנדסי עוד בטרם קבלת היתר בנייה.

אנשי מקצוע מטעמנו (מהנדס בניין, אדריכל ומתכננים למיניהם), מוצמדים לפרויקט ומסייעים להאיר/להעיר היבטים המייצרים סינרגיה בין התכנון לביצוע, עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר. אנו נותנים דגשים אדריכליים והנדסיים "מהשטח" ליזם, המבוססים על ניסיון שנצבר לאורך למעלה משלושה עשורים. ניסיון שלא יסולא בפז אשר כולל ניואנסים בעלי משקל שמהנדסים, אדריכלים או מנהלי פרויקטים אינם בהכרח חווים אותם.

כל זאת, מתוך מטרה אחת – לטייב את הפרויקט. לדייק אותו, לייעל אותו, להבטיח עמידה בגבולות תקציב, עמידה בלוחות זמנים, סטנדרט בנייה גבוה ושמירה על רווחיות וכדאיות כלכלית.

איתנות פיננסית, שם ומוניטין

י.ב. ניר הינה קבלן בנייה בעל איתנות פיננסית. כחברה בעלת עוצמה כלכלית, אנו יודעים לתת פתרונות לכל פרויקט, לרבות כאשר יש צורך במענה הנדסי מורכב ומאתגר. החברה שואפת להימנע ככל הניתן משימוש בחריגים מעבר לחוזה מול היזם, ופועלת לפי ערכים של וודאות ושקיפות.

כל יזם בנייה אשר עובד עמנו מקבל לימינו שחקן ביצוע חזק ביותר, וביטחון מקצועי להתקדמות עם הפרויקט. אנו בונים בישראל עם יזמים מסדרי גודל שונים, ומודעים לחשיבות שבמתן שירות איכותי ובזמינות מצוינת. לא רק ליזם עצמו, אלא, חשוב לא פחות, לדייריו. השירות כולל את כל שלבי הפרויקט. החל מהתקופות המקדימות של טרום הביצוע (השלב התכנוני), דרך ביצוע העבודות באתר הבנייה, וכלה כמובן לאחר מכן בתקופות האחריות והבדק.

י.ב ניר צברה שם ומוניטין בבנייה איכותית למגורים. החברה מבצעת מגוון רחב של פרויקטים איכותיים למגורים ברמת "בוטיק", הכוללים מפרטים עשירים, מרפסות, שימוש בחומרי גלם מהטובים בשוק, שימוש בשיטות בנייה מתקדמות, ציוד טכנולוגיה מהשורה הראשונה, מרחבים משותפים וכמובן תוספות וממ"דים.

זמני ביצוע ותקציבים נאותים

קבלן בנייה נמדד בשורה ארוכה של פרמטרים, אשר שניים מהמרכזיים שבהם הם זמני ביצוע ותקציב נאות. י.ב. ניר מתגאה מבחינה זו בכך שכל הפרויקטים המבוצעים על ידינו כמעט לעולם לא חורגים מלוחות הזמנים או המסגרות התקציביות שנקבעו מראש.

ניסיוננו הרב מאפשר לנו לתזמן נכונה את הפרויקטים, ולתמחר אותם ברמה אטרקטיבית. מקצועיות זו יושבת בבסיס שיתופי הפעולה של החברה עם יזמים מובילים העובדים עמנו מזה עשרות שנים. אליהם מצטרפים באופן קבוע יזמים נוספים, המוצאים בחברת י.ב. ניר קבלן בנייה אמין, מקצועי, שקוף, ענייני ומיומן. זרוע ביצועית אשר היזם יכול להישען עליה, לבטוח בה ולסמוך על כל הגורמים המרכיבים אותה.

בטיחות בעבודה

י.ב. ניר עובדת לפי תקנים מחמירים ביותר בנושאי בטיחות באתרי בנייה. בטיחותם של עובדי החברה ועובדי קבלני המשנה, כמו גם אורחים שונים המגיעים לאתר, הינה בראש סדר העדיפויות שלנו. יועץ בטיחות מטעמנו מבקר בכל אתרי הבנייה בתדירות גבוהה, ואנו מוודאים היטב את קיומן של כל הוראות הבטיחות הרלוונטיות. העובדים מצוידים בכל הציוד הדרוש להם, והוראות בטיחות מועברות תדיר בהדרכות. מנהלי העבודה עוברים השתלמויות והכשרות ספציפיות ברמה שוטפת.

iMarom 01

קבלן בנייה המתבסס על לקוחות מרוצים

כל הנתונים שהוצגו לעיל מתנקזים כמובן לנקודה אחת. י.ב ניר היא קבלן בנייה מהטובים ביותר בישראל. יעידו על כך עשרות אלפי הדיירים הנהנים משירותינו ועשרות היזמים אשר עבדו ועובדים עמנו לאורך השנים. אנו גאים להפנות את היזמים החדשים המתעניינים בשירותינו להתרשם מלקוחותינו ומהפרויקטים שביצענו באופן בלתי אמצעי ובלתי תלוי. העבודה מדברת בעד עצמה.

צרו קשר

צרו קשר

גד מנלה 1, נתניה 42504 ת.ד 8618
9261*
פקס: 09-8855994
טלפון: 09-8855990
מייל: info@ybnir.co.il
הצהרת נגישות