למידע חייגו *9261

פנטהאוז למכירה מקבלן

אם אתם עומדים בפני קניית דירה או פנטהאוז למכירה – עומדות בפניכם כמה אפשרויות. האפשרות הראשונה היא כמובן רכישת דירה יד שנייה, ויש לה את היתרונות והחסרונות שלה. אופציה נוספת היא דירה חדשה, כזו שלא יהיו לכם הפתעות בנוגע אליה ותוכלו להחליט איך היא תיראה ולא שיחליטו בשבילכם. אבל אם אתם מחפשים דירות יוקרה, דירות ברמה גבוהה יותר מהסטנדרט, יש דירות גג מהיפים בישראל – פנטהאוזים. זה יכול להיות פנטהאוז רגיל או מיני פנטהאוז יוקרתי, ורגע לפני שנצלול ליתרונות של דירות פנטהאוזים למכירה, נבין מהו בכלל פנטהאוז.

פנטהאוז למכירה

פנטהאוז למכירה – ההגדרה

פנטהאוז למכירה הוא נכס שנמצא על גג בניין, דירה למכירה שיש לה מרפסת גג היקפית בעלת מטר מרובע מספיק גדול שמקיפה לפחות 3 צדדים מהדירה. היא תהיה בדרך כלל בגודל של 2 דירות יחד עם המרפסת הצמודה אליה באותה קומה אחרונה, והיא תהיה הדירה הכי גדולה בבניין. אז מה ההבדל בין פנטהאוז לדירת גג? ההבדל הוא שדירת גג היא לא הכי גדולה בבניין וכוללת בתוכה גרם מדרגות מתוך דירה.

5 יתרונות בדירת פנטהאוז

אומנם מחירי דירות גג ובעיקר פנטהאוזים גבוהים ויהיה קשה מאוד למצוא משהו שלא יעלה לפחות מיליון שקל, אך מי שיכול להרשות לעצמו דירה כזו ייהנה מלא מעט יתרונות והנה כמה מהם:

הנוף

דירת פנטהאוז הגבוהה ביותר בבניין נהנית בדרך כלל מהנוף היפה ביותר. זו דירה שכיף יהיה לשבת עם חברים בה בגג הפתוח, כיף יהיה לארח ונעים יהיה לשהות בה. הנוף מגיע יחד עם בריזה והבריזה גם חוסכת לא מעט כסף. בלא מעט ימים בקיץ מספיק לפתוח את דלתות הסלון ולא צריך להדליק מזגן.

אור טבעי

עיצוב פנטהאוז יוקרתי בפנים הנכס כולל גם חשיבה על איזה אור ומאיפה ייכנס אור כזה לבית. דירת פנטהאוז נהנית מאור טבעי, כזה שמאיר את הבית ומקנה אופי לחלל הפנים בפנטהאוז. עוד יתרון לטווח הרחוק, כשיש אור טבעי בשפע לא צריך במהלך היום להדליק את האור ולא צריך לעשות שימוש באנרגיה לטובת העניין. זה חוסך לא מעט כסף וכמובן, תורם תרומה חשובה לכדור הארץ.

הקמת גינה

תמיד חלמתם שתהיה לכם גינה בבית שלכם? אתם אומנם לא תגורו בקומת קרקע אבל גם בפנטהאוז יש מה לעשות. בעלי הדירה הם אלו שמחליטים מה לעשות איתה, מה יהיה במרפסת והאם להקים גינה במקום.

פרטיות

בדירת פנטהאוז אין שכנים ויש לא מעט אנשים שמעדיפים שזה יהיה ככה. זה מתקשר עם היתרון הקודם – אף אחד לא יכול להגיד להם האם להתקין דשא סינטטי וצמחייה או שלא. הם אדונים לבית שלהם והם מחליטים.

לקחת בחשבון את כל ההוצאות

אם אתם עומדים בפני רכישת פנטהאוז חשוב שמעבר לעלות שלו תיקחו בחשבון כשאתם לוקחים משכנתא גם הוצאות נוספות כמו מס רכישה, יועץ נדל"ן.

חברתנו מעניקה לכם את מכלל הפתרונות על מנת שתוכלו לרכוש דירה בצורה כחמה ומשתלמת.

ראה גם: רכישת דירה מקבלן – כל השלבים

צרו קשר

צרו קשר

גד מנלה 1, נתניה 42504 ת.ד 8618
9261*
פקס: 09-8855994
טלפון: 09-8855990
מייל: info@ybnir.co.il
הצהרת נגישות