למידע חייגו *9261

יזמות נדל"ן או דירה להשקעה

יזמות נדל"ן זו ההחלטה החכמה ביותר שלך!

במאה ה-21 תחום השקעות נדל"ן הינו תחום נרחב ומגוון, הדורש לא מעט יידע, ניסיון בשילוב של לא מעט סיכון. כשעושים את הפעולות בצורה נכונה, יעילה, מחושבת ובעיקר כשמתייעצים עם האנשים הנכונים, הסיכון הופך לקטן ולא מורגש והרווחיות יכולה להיות גבוהה מאוד ביחס להשקעה. המונח "יזמות נדל"ן" מייצג לא מעט  עסקאות בהיקפים גדולים ואפילו עצומים , לדוגמת רכישת קרקעות והקמת קניונים, מרכזים מסחריים ובנייני מגורים. לא פחות מכך יזמות מייצגת את יזמי הנדל"ן ה"קטנים" שעוסקים בעסקאות של נכסים בודדים אך הרווח שלהם גבוהה.

חברת הבנייה והיזמות "י.ב ניר" הובילה  כבר מאות רבות שללקוחות מרוצים אל עבר עסקאות מוצלחות ומניבות, עסקאות בהיקפים שונים שהעניקו רווחים נאים ביותר. אנשי המקצוע של חברת י.ב ניר מעניקים לכם ידע נרחב אותו צברו  במהלך השנים, ויהיו שמחים לייעץ ולסייע לכל לקוח  עד לקבל ההחלטות הנכונות ולהשקיע בתבונה.

דירה להשקעה או יזמות נדל"ן – מתחלקים לשלושה:

לקנות דירה לצורך השקעה

לקוחות שרוצים לקנות נכסים לטווח ארוך בעיקר בשביל תשואה לאורך זמן.

לקנות דיר למכירה

מתאים עבור לקוחות שמחפשים קרקעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ומעוניינים לבנות עליהן נכס ולהרוויח בסיום התהליך.

השבחה ומכירת הנכס

לקוחות שונים שמעוניינים לבצע עסקאות קצרות טווח. רכישה של נכס/ קרקע מניב במיקום אסטרטגי, לרוב חלקת קרקע המשתלב עם  המתנה לתקופה קצרה או ארוכה בין שנה לשנתיים עד לתהליך הבניה ומיד לאחר מכן, מכירת הזכות במחיר כפול מגובה ההשקעה הראשונית. מדובר למעשה באקזיט, המגיע מהיכולת והחוכמה לעשות כסף מכסף.

חברת הבניה והיזמות "י.ב ניר" מעניקה למגוון הלקוחות יזמות נדל"ן את המענה הדרוש לעסקאות מניבות שונות. י.ב ניר מסייעים באיתור נכסים לכל מטרה בין אם זה לטווח קצר או ארוך, י.ב ניר מבצעים בדיקות מקדימות של הנכס המיועד ומייעצים בכל הנוגע להשבחה ולמיקסום של הרווחים. חברת הבנייה ויזמות נדלן י.ב ניר מחזיקה בפרויקטים נבחרים במקומות אסטרטגיים בכל הארץ החשופים ללקוחות פוטנציאלים.

י.ב ניר מעניקה ליווי ויעוץ בפרויקטים של תמ"א 38, הן לדיירים והן לקבלנים, יחד עם זאת מבצעת פרויקטים רחבי היקף של פינוי בינוי, ומסייעת בהוצאת פרויקטי נדל"ן לפועל.

יזמות נדל"ן עם חברת י.ב ניר

י.ב ניר הינה חברת נדלן ידועה בישראל בקרב פרטיים, יזמים וקבלנים. לא לחינם קיבלה י.ב ניר את שמה הטוב, אשר ניתן לה עם השנים רבות של עשייה אותן צברה יחד עם מוניטין מרשים ונהנית כיום מהמלצות של אלפי לקוחות מרוצים שהשקיעו יחד עם י.ב ניר וממשיכים להשקיע גם היום בפרויקטים השונים ברחבי ישראל. י.ב ניר חברה יעילה ואדיבה המבצעת את עבודתה ברצינות הראויה עם צוות מקצועי מן השורה הראשונה, שמעודכן בכל פרט ובכל חידוש מעולם הנדל"ן. אם אתם מעוניינים להשקיע בדירת מגורים או אם אתם רוצים לבנות בניין דירות, בין אם אתם חושבים לרכוש נדל"ן מסחרי קטן כמו חנות או מרכז מסחרי, ליווי של חברת הבנייה וקבלן נדלן ויזמות י.ב ניר יוביל אתכם להצלחה ויסייע בקבלת ההחלטות חשובות והנכונות.

צרו קשר

צרו קשר

גד מנלה 1, נתניה 42504 ת.ד 8618
9261*
פקס: 09-8855994
טלפון: 09-8855990
מייל: info@ybnir.co.il
הצהרת נגישות