למידע חייגו *9261

חברות בנייה גדולות

אם אתם מעוניינים לבנות בית, אתם צריכים בין השאר גם למצוא חברת בנייה שתבנה עבורכם או להצטרף לפרוייקט קיים ולרכוש בו דירה. כל חברת בנייה תציג את עצמה ככזו שהיא חברת בנייה מובילה בישראל, אך בכל מצב, גם במידה ומבררים על חברות בנייה המובילות במשק צריך להיות עם אצבע על הדופק ולעשות בירור מקיף. אז אם אתם מבררים אודות חברות בנייה בין אם אלו חברות בנייה גדולות או קטנות, הנה כמה דברים שיוכלו לסייע לכם, כמה טיפים שיוכלו לתרום לכם לבחירת החברה הנכונה.

חברה עם ניסיון

בכל הנוגע לניסיון, יש לא מעט אנשים שמבלבלים בין וותק ובין ניסיון. וותר הוא שנות עבודה בפועל אך זה לא מעיד על כמות וסוג הפרוייקטים שהוקמו בשנים הללו. יכולה להיות חברה שקיימת כבר 10 שנים אך היא ניהלה פרוייקטים בודדים, ולעומתה חברה שקיימת חצי מהזמן בשוק אך נכנסה אליו בכל הכוח ויש לה יותר פרוייקטים באמתחתה. ענף הנדל"ן הוא ענף מורכב ויש בו לא מעט קבלנים, וניסיון זה אומר מיומנויות עבודה שנצברו על בסיס פרוייקטים קודמים, זה אומר היכולת להתנהל בלחץ ולהפיק את הטוב ביותר, וזה אומר בעיקר ניסיון בתחומים דומים למה שהלקוח צריך. חברת בנייה שיש לה ניסיון בבניית מבנים מסחריים ועכשיו היא מציעה בנייה למגורים, היא לא באמת חברה עם ניסיון למטרה הזו ולא משנה כמה שנים היא קיימת.

יידע הוא כוח

אל תתביישו לבקש מהקבלן המיועד מפרט על החומרים בהם הוא יעשה שימוש בפרוייקט שלכם. כדאי לדעת עם איזה ציוד החברה עובדת, מכיוון שיש לזה השלכה על חוזק הבית שלכם ועל המחיר העתידי שלו. יש לא מעט קבלנים שמנסים לחסוך על הגב של הלקוחות שלהם ואתם צריכים קודם להראות שאתם עם אצבע על הדופק מה שאומר שאתם בודקים מה נעשה ואיך ובאיזה ציוד מה שיגרום לקבלן להיזהר יותר. כמובן שלסוג הציוד והחומרים יש גם השלכות על העלויות.

המלצות

יש אנשים שבטוחים שאין משמעות להמלצות על חברה קבלנית כזו או אחרת. הם טוענים שהרי בכל מקרה תמיד יש כאלו שמרוצים יותר וכאלו שמרוצים פחות, אך צריך לבחון כל המלצה עד כמה היא אותנטית ולהוציא ממנה את הדברים החשובים הנוגעים לעמידה בזמנים, עמידה מלאה בהסכמים וכמובן, שירות לקוחות טוב.

בדיקה על החברה

אי אפשר כמובן בלי לערוך בדיקה מעמיקה על החברה לפני שחותמים על צ'קים. בבדיקה כזו מבררים מה היא עשתה בעבר, אילו פרוייקטים היא בנתה, האם יש פסקי דין שרלוונטיים אליה ולמה הם ניתנו. אפשר היום לקבל המון מידע ברשת אם כי צריך לדעת לסנן אותו לטוב ולרע. אתם צריכים לוודא שאתם מקבלים בטוחות וצריכים ליווי מקצועי ומשפטי לאורך כל הדרך.

ראה גם: דירות למכירה מקבלן

צרו קשר

צרו קשר

גד מנלה 1, נתניה 42504 ת.ד 8618
9261*
פקס: 09-8855994
טלפון: 09-8855990
מייל: info@ybnir.co.il
הצהרת נגישות