למידע חייגו *9261

חברה קבלנית

אם אתם רוצים לקנות בית חדש, אתם בטח בשיא ההתרגשות. זו הולכת ככל הנראה להיות ההוצאה המשמעותית ביותר שלכם בחיים (ככה זה לפחות אצל רוב האנשים) אבל זה גם אחד הצעדים המשמעותיים ביותר שעושים ובגלל זה צריך לעשות אותו עם שכל, עם סבלנות ועם כל הבדיקות הדרושות. אתם צריכים למצוא חברה קבלנית שתבנה לכם או כזו שיש לה כרגע פרוייקטים בשיווק, ומעבר לליווי משפטי, לבדיקה מעמיקה של החברה, לקבלת בטוחות וערבויות, הנה עוד כמה דברים שאתם צריכים לתת עליהם את הדעת.

חברה קבלנית – איכות הבנייה

בבואכם לבחור חברה קבלנית אשר תספק לכם מגורים לשנים הקרובות, אתם צריכים קודם כל לוודא בנוגע לאיכות הבנייה. איכות בנייה גבוהה היא סטנדרט מינימום שאתם לא יכולים להתפשר עליו, גם כי אתם רוצים לגור בטחה בבית שאתם יודעים שעומד בכל הסטנדרטים הבטיחותיים הרלוונטיים וגם כי אתם רוצים שתהיה תמורה מלאה לכספכם. בבואכם לבחור חברת בנייה אתם צריכים לוודא שהיא עובדת עם חומרים באיכות גבוהה ושהיא עומדת בכל הדרישות ובכל התקנים. אתם יכולים לבקש גם מפרט של החומרים והציוד איתו היא עובדת ואם היא מתחמקת מלתת לכם פירוט כזה, זה אמור להדליק לכם נורה אדומה.

אמינות וביטחון

עסקה כזו כפי שציינו היא עסקה משמעותית מאוד לחשבון הבנק שלכם. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם פחות מהטוב ביותר ולא צריכים לוותר על אמינות ובטחון וידיעה שאתם עובדים עם החברה הנכונה. אמינות היא הדבר החשוב ביותר ואפשר לבדוק די בקלות לגבי רמת האמינות של החברה. אתם יכולים לברר עליה עם לקוחות עבר שלה ולדעת האם היא עמדה בהתחייבויות שלה או שלא. אתם יכולים גם לעשות עליה בדיקה ברשת ולדעת מהי דעת הקהל עליה. אתם צריכים כמובן לבחון לעומק את התגובות ולהבין האם הן יותר מידי אינטרסנטיות ויכול להיות שזו פגיעה מכוונת של חברות מתחרות, אבל באופן כללי, אתם יכולים לדעת לא מעט על חברה קבלנית מהרשת

ליווי אישי

בחירת חברה קבלנית שתקנו ממנה את הבית שלכם עוברת גם דרך בחינת הליווי האישי של הלקוח. הלקוח צריך להיות בעניינים כל הזמן, לדעת מה קורה עם התקדמות הבנייה ולהיות בקשר רציף עם החברה. ליווי אישי כמו גם יחס משפחתי הם פרמטר חשוב מאוד שצריך לתת עליו את הדעת. עד כמה המענה לשאלות הינו מהיר? האם החברה ממייחסת ללקוחות שלה בצורה ראויה גם לאחר סגירת העסקה? עד כמה היחס הינו אדיב ונעים?

המלצות

בסופו של דבר, אין כמו המלצות, המלצות ממי שאתם סומכים עליהם שאומרים את האמת בכל מה שקשור לחברה כזו. זה יכול להיות חבר שהתנסה עם חברה כזו או אחרת, אלו יכולים להיות קרובי משפחה שזה עתה סיימו בנייה או כל אחד אחר שאתם מחשיבים כאמין.

ראה גם: דירות למכירה מקבלן

צרו קשר

צרו קשר

גד מנלה 1, נתניה 42504 ת.ד 8618
9261*
פקס: 09-8855994
טלפון: 09-8855990
מייל: info@ybnir.co.il
הצהרת נגישות