למידע חייגו *9261

דירות למכירה מקבלן

כל מה שצריך לדעת על דירות למכירה מקבלן

החלטתם להתחתן ולהקים בקרוב בית בישראל? מעוניינים להשתרג ולעבור לדירה יותר מרווחת ויוקרתית? מחפשים שינוי ורוצים להתרענן במעבר אל אזור מגורים חדש? בתהליך רכישת דירות למכירה מקבלן על הנייר או באיכלוס מיידי תוכלו להגשים כל אחד מהחלומות הללו. בכתבה זו ריכזנו עבורכם מידע חשוב וטיפים רלוונטיים לתהליך של רכישת דירה מקבלן, אשר בשונה מרכישת דירה יד שנייה, מזמנת ללקוח אתגרים מעט שונים.

רכישת דירה מקבלן – כל היתרונות הקיימים

רכישת דירה יד שנייה הנה רכישה של דירה קיימת, מוכנה, וכזו שניתן בבירור לראות במציאות. בשונה מכך, דירות למכירה מקבלן דומות יותר לרכישה של דירות למכירה על הנייר – אתם רוכשים זכויות עתידיות בפרויקטים שנמצאים בשלבי תכנון ראשוניים, כאשר הדירות לרוב עדיין אינן קיימות במציאות. היתרון המרכזי שמספקות דירות למכירה על הנייר הנו האפשרות לקחת חלק בתכנון הפרויקט, וכך להשפיע על אופי ועיצוב הנכס הסופי בהתאם להעדפותיכם האישיות. יתרון נוסף הנו בכך שאתם מקבלים דירה חדשה מקבלן, בעלת תשתיות מתקדמות וללא בלאי הנובע כתוצאה מחלוף השנים או שימוש של דיירים קודמים.

רכישת דירה מקבלן - י.ב ניר מציע דירה חדשה מקבלן

דירה חדשה מקבלן – בתור התחלה – עוברים על השיקולים שלכם

השלב הראשון בדרך לרכישת דירה מקבלן הנו לעבור על סל השיקולים שלכם. מהו התקציב שאתם מעוניינים ומסוגלים להשקיע במהלך זה? מהו פרק הזמן שאתם מוכנים לחכות עד לביצוע המעבר (קריטריון שישפיע על האם תחפשו דירות חדשות לאכלוס מיידי או פרוייקטים ארוכי טווח)? מהי סביבת המגורים בה אתם מעוניינים לראות את עצמכם חיים? אילו תשתיות חשובות לכם במיוחד באזור המגורים? מהם מאפייניה של דירת החלומות שלכם (מספר חדרים ופנטהאוזים, קומה, חלוקה פנימית)?

בוחרים בחברות ואנשי מקצוע עם ניסיון ואחריות

מכיוון שההוצאה על רכישת דירה חדשה היא כנראה ההוצאה הכספית הגדולה ביותר שתעשו בחייכם, זה הזמן להשקיע בבחירת חברות ואנשי מקצוע בעלי ניסיון ואחריות בתחום. בין אם מדובר בפרויקט דירות חדשות לאכלוס מיידי ובין אם בפרויקט ארוך טווח, מומלץ לברר פרטים על היזם האחראי על התכנון, הקבלן והחברה המבצעים, וכל גורם מקצועי נוסף במידה ומעורב בעניין. כדאי לברר מידע לגבי פרוייקטים קודמים ועל מגוון דירות של אותם מבצעים – מהו טיב הבנייה בהם? האם החברות עמדו בלוחות הזמנים המתוכננים, וביתר הסטנדרטים הרלוונטיים למשימה?

מקבלים החלטה לרכישת דירה בביטחון ובזהירות

קבלת החלטות הנוגעת בנכסי נדל"ן וגם לרכישת דירות למכירה על הנייר צריכה להתבצע בכובד ראש ובזהירות. מומלץ להקדיש זמן ומחשבה כדי ללמוד את הנושא, לערוך את רשימת השיקולים שלכם, לבקר מספר פעמים במשרדי החברה המבצעת ו/או באתר הבנייה (במידה וכבר החלה בו העבודה, או אם מדובר בפרויקט דירות חדשות לאכלוס מיידי). נסו להשוות בין התכנון של דירות למכירה על הנייר ובין היכולת לממש אותו בפועל, וכך תצמצמו את הסיכויים למפח נפש ואכזבה. בהצלחה!

דירות לדוגמא עומדות לרשותכם בפרויקטים השונים ברחבי הארץ.

ראה גם: חברות בנייה גדולות

צרו קשר

צרו קשר

גד מנלה 1, נתניה 42504 ת.ד 8618
9261*
פקס: 09-8855994
טלפון: 09-8855990
מייל: info@ybnir.co.il
הצהרת נגישות