למידע חייגו *9261

דירה חדשה מקבלן

ההחלטה לרכוש דירה חדשה מקבלן עוברת דרך ההתלבטות האם לרכוש בית מיד שנייה או ללכת על דירה חדשה לגמרי. דירות למכירה שהינן חדשות עדיפות כמובן, הן בגלל היכולת להחליט איך הדירה תיראה ברמת מיקום השקעים והן בשל היותן חדשות, עם מערכות חדשות ובלי עבר שעלול להיות בעייתי אך הן יקרות יותר בהשוואה לדירות באותו הגודל ובאותו המיקום. דירות חדשות בגודל ממוצע ומעלה הן בדרך כלל עם מחירים שנעים בין מיליון שקל וצפונה מכך ובשביל שתעשו את העסקה הנכונה, הנה כמה טיפים שיוכלו לסייע לכם.

אל תתפתו ליותר ממה שאתם מסוגלים

חיפוש אחר דירות מקבלן הוא מרגש. רואים עוד ועוד פרוייקטים, מצגות מושקעות, סרטונים על איך הדירות אמורות להיראות ועוברים כמובן דרך אנשי מכירות שיעשו הכל על מנת לשכנע אתכם לרכוש. לא פעם זוגות ובעיקר צעירים מסתנוורים ממה שמציעים להם והופכים את התקציב שלהם לתקציב גמיש. זו טעות גדולה. חשוב להגיע עם תקציב קשוח, תקציב שלא תזוזו ממנו ולא תעלו אותו בלי שיש לכם באמת יכולת. החלטות פזיזות יכולות להשפיע על חיים שלימים לאחר מכן, ואתם חייבים לקחת את זה בחשבון.

בדיקת הקבלן לעומק

אם אתם עומדים לרכוש מקבלן או מחברת נדל"ן, אתם צריכים לעשות עליהם מחקר מעמיק. אתם צריכים לברר אילו פרוייקטים הם בנו בעבר ומה היתה רמת שביעות הרצון של הרוכשים, איך היה טיב גמר העבודה והאם הם עמדו בזמנים. חשוב לדבר עם מי שכבר קיבל שירותים מחברת הנדל"ן בשביל לדעת עליה יותר, וכמובן, לנסות ולהבין איך שירות הלקוחות שלה ועד כמה היא מסייעת ללקוחות

קבלת בטוחות

בבואכם לרכוש נכס נדל"ן כלשהוא מקבלן, אתם צריכים לוודא שהכסף שלכם בטוח ושאתם לא עומדים ליפול לאיזו שהיא תרמית או לסיבוך כלכלי של הקבלן. בדיוק בשביל זה יש בטוחות כמו ערבויות חוק מכר, ואתם צריכים לקבל אותן. אם הקבלן לא נותן לכם את הערבויות הללו, אל תתפתו לקחת בכל זאת את העסקה. היא עלולה להיות בשבילכם בכייה לדורות.

תזכרו שיש הוצאות נוספות

אם הצלחתם לגייס כסף בשביל לקנות את הדירה זה מצוין, אבל פה טמונה עוד טעות שלא מעט רוכשי דירות בין אם מחברת נדל"ן או קבלן עושים. הם לא לוקחים בחשבון הוצאות נוספות ובהמשך הדרך הם מגלים הפתעות. יש הוצאות נוספות מעבר למחיר הדירה כמו מס רכישה, תשלומי הצמדה למדד, ליווי משפטי, חיבור לחשמל, שדרוגים ושיפוצים והוצאות אחרות.

ליווי צמוד של איש מקצוע

אם אתם מרגישים שאתם טובעים בים המידע שאתם מקבלים וחוששים לעשות ככה את העסקה, טוב יהיה אם תיקחו יועץ שילווה אתכם במהלך הרכישה. הוא יסדר לכם את הראש ויסביר לכם כל דבר ובעיקר, ישמור על האינטרסים שלכם.

בקרו באתר: רכישת דירה מקבלן כל היתרונות

צרו קשר

צרו קשר

גד מנלה 1, נתניה 42504 ת.ד 8618
9261*
פקס: 09-8855994
טלפון: 09-8855990
מייל: info@ybnir.co.il
הצהרת נגישות